02 Листопада, 2020 р., 10:00
Шановні жителі громади, у зв’язку зі стрімким поширенням COVID-19 в апараті Оліївської сільської ради,  карантин буде продовжено в самій сільській раді, ЦНАПі та загальному відділі з 02 листопада до 06 листопада 2020 року включно.
02 Листопада, 2020 р., 09:22
 Вітаємо футбольну команду « МАЯК» (с. Троковичі) з перемогою у третьому турі відкритого чемпіонату м. Житомира з футзалу серед чоловіків сезону 2020/2021 р.
31 Жовтня, 2020 р., 12:07
У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Соціальні працівники постійно дбають про одиноких, знедолених людей, стараються забезпечувати всі їхні потреби майже щодня.
30 Жовтня, 2020 р., 11:37
29 жовтня у Троковичах секретар Оліївської сільської ради Анатолій Мельниченко зустрівся з головою Житомирської ОДА Віталієм Бунечком.
30 Жовтня, 2020 р., 10:37
Оголошення про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки під розміщення житлового будинку та господарської будівлі в селі Кам'янка Житомирського району. Підстава для розробки ДПТ - рішення Оліївської сільської ради №772, 23 сесії 7-го скликання від 6.09.2019 року. Площа проектуємої земельної ділянки - 0,2313 га. Замовник розробки ДПТ Оліївська сільська рада. Розробник ДПТ - ПП «Домобуд-ВС». Платник - Федоренко Сергій Петрович. Оприлюднення ДПТ та прийом пропозицій буде здійснюватися з ЗО жовтня 2020 року по ЗО листопада 2020 року. Відповідальна особа за прийом пропозицій - заступник начальника відділу будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури - Морозюк А. В. Слухання відбудуться о 10. 00 ЗО листопада 2020 року за адресою: Житомирський район, село Оліївка, вул. Садова, 4, приміщення сільської ради.
29 Жовтня, 2020 р., 11:49
Пропонуємо до вашої уваги  відеоролики, які були зняті для  інформування та обізнаності громадян щодо ситуації із карантином та протидії коронавірусу.
28 Жовтня, 2020 р., 11:40
Щороку українці відзначають День визволення України від нацистських загарбників. Цього дня 76 років тому війська нацистів були остаточно вигнані з нашої держави.
28 Жовтня, 2020 р., 10:48
Що таке патронат над дитиною та хто може стати патронатним вихователем? Пропонуємо вам ознайомитись з інформацією по даній темі.