29 Вересня, 2020 р., 09:40
79-ті роковини трагедії: сьогодні,  29 вересня у світі вшановують пам'ять загиблих у Бабиному Яру під час Другої світової війни.
28 Вересня, 2020 р., 19:10
Протягом кількох років Анатолій Мельниченко як депутат, а в подальшому секретар сільської ради спільно з колегами-депутатами «штурмував» владні кабінети з бажанням дійти порозуміння у питанні ремонту доріг загального користування місцевого значення. Оліївська сільська рада готова була  співфінансувати проведення ремонту даних доріг. А в разі відсутності в  балансоутримувача – Житомирської облдержадміністрації – необхідних коштів,  просили передати дороги на баланс Оліївської сільської ради. Порозуміння в даному випадку довго не вдавалося досягти. Тому секретар Оліївської сільської ради Анатолій Мельниченко прийняв рішення провести асфальтування даних важливих для безпеки та комфорту жителів доріг за кошти сільського бюджету. Дану ініціативу підтримали депутати, розуміючи дану проблему.
28 Вересня, 2020 р., 17:19
Черговий турнір з міні-футболу відбувся цими вихідними у селі Троковичі. Змагання проходили між командами "Андріївка" - "Граніт ю-17", "Урожай" - "Дюсш-Жерм", "Дівочки" - "Високе-1" , "ПМК" (Черняхів) - "Маяк" (Троковичі), "Забріддя" - "Сліпчиці Юнайтед".
28 Вересня, 2020 р., 10:49
Шановні громадяни! До вашої уваги - чергова інформація від Оліївської сільської ТВК.
27 Вересня, 2020 р., 11:04
Страшна трагедія сколихнула Україну. Авіакатастрофа військового літака АН-26 під Чугуєвим стала ще одним чорним днем в історії нашої держави. Трагедія сталась під час виконання навчально-тренувального польоту.
25 Вересня, 2020 р., 10:06
Оголошення про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації: «Детальний план території земельних ділянок за адресою: село Довжик, вул. Нескорених, 17 Житомирського району Житомирської області».
24 Вересня, 2020 р., 11:46
23 вересня 2020 року під головуванням секретаря ради Анатолія Мельниченка відбулося позачергове засідання 38-ї сесії 7-го скликання Оліївської сільської ради. Через стрімке поширення COVID-19 сесія проходила у закритому режимі.
23 Вересня, 2020 р., 11:34
Напередодні початку опалювального сезону все більше родин задумується над тим, як зекономити на оплаті комунальних послуг та отримати субсидію.
22 Вересня, 2020 р., 17:08
21 вересня в древньому храмі села Оліївка відзначили Престольне свято.
22 Вересня, 2020 р., 15:28
Цього дня, 2001 року в країні вперше відзначався День партизанської слави, встановлений Указом Президента № 1020/2001 від 30.10.2001 року.