15 Грудня, 2020 р., 12:52
14 грудня, на порталі «Дія» запрацювала послуга – подання заяви на отримання матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникам. Про це йдеться на сайті Житомирської ОДА.
14 Грудня, 2020 р., 14:20
Розпорядженням Оліївського сільського голови, відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Оліївської сільської ради  7 скликання, враховуючи вимоги Закону України «Про доступ до публічної інформації», скликається  друга сесія VIIІ скликання Оліївської сільської ради, пленарне засідання якої буде проведено 24 грудня 2020 року о 10.00 в приміщенні конференцзали ТОВ «БРВ-України».
14 Грудня, 2020 р., 13:34
Відповідно до Указу Президента, з 2006 року 14 грудня в Україні вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
14 Грудня, 2020 р., 10:59
Традиційно вітаємо нашу футбольну команду «Маяк» з перемогою на футбольному полі!
13 Грудня, 2020 р., 17:18
13 грудня в Україні відзначають День пам'яті святого апостола Андрія Первозванного. З цим святом в нашого народу пов’язано багато традицій. У Некрашівському ЗДО "Бджілка" діти долучилися до святкування.
12 Грудня, 2020 р., 11:18
Напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС представники Оліївської громади та активісти чорнобильського руху поклали квіти до пам’ятного меморіалу «Тим, кому завдячуємо життям», що знаходиться у селищі Новогуйвинському Житомирського району.
11 Грудня, 2020 р., 14:40
10 грудня у Троковицькому природничо-екологічному ліцеї провели флешмоб до Міжнародного дня прав людини. Загальна декларація прав людини надихає всіх. Кожен з нас майже щодня стикається з питаннями щодо своїх прав.
11 Грудня, 2020 р., 12:44
Оліївський сільський голова Анатолій Мельниченко провів зустріч з представниками КП «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва  на селі». Під час зустрічі обговорювались перспективи та умови Держпрограми підтримки індивідуальних сільських забудовників «Власний дім».
10 Грудня, 2020 р., 14:08
Увага! Інформація від КЗ "Центр надання соціальних послуг Оліївської сільської ради "!
10 Грудня, 2020 р., 10:21
10 грудня у світі відзначають День футболу. Свято започаткували за рішенням ООН. Всесвітній день футболу - це велика подія як для самих спортсменів, так і для їх вболівальників.