30 Листопада, 2020 р., 09:32
З черговою перемогою на футбольному полі вітаємо ФК «Маяк», яка здобула першість у шостому турі відкритого чемпіонату м. Житомира з футзалу серед чоловіків сезону 2020/2021 р., який відбувся 28 листопада.
28 Листопада, 2020 р., 11:10
Четверта субота листопада - щорічний національний пам'ятний день в Україні - День пам’яті жертв голодоморів.
27 Листопада, 2020 р., 15:51
27 листопада 2020 року відбулося засідання першої сесії 8-го скликання Оліївської сільської ради. Засідання першої сесії відкрила голова Оліївської  сільської ТВК Тетяна Мичевич, яка довела до відома присутніх інформацію про підсумки виборів Оліївського сільського голови і депутатів Оліївської сільської ради та відповідно визнання їх повноважень.
26 Листопада, 2020 р., 14:56
З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.
26 Листопада, 2020 р., 09:42
 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 28 жовтня 2020 р. № 1035 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України».
24 Листопада, 2020 р., 16:42
Увага! Інформація від «Центру надання соціальних послуг Оліївської сільської ради»!
23 Листопада, 2020 р., 11:09
20 листопада 2020 року під головуванням секретаря ради Анатолія Мельниченка відбулося позачергове засідання 41 - ї сесії 7-го скликання Оліївської сільської ради.
23 Листопада, 2020 р., 10:57
Чергову перемогу на футбольному полі здобула цими вихідними наша ФК «Маяк» (с. Троковичі). Цього разу запекла боротьба відбувалася у п'ятому турі відкритого чемпіонату м. Житомира з футзалу серед чоловіків сезону 2020/2021 р., який відбувся у Житомирі.
21 Листопада, 2020 р., 08:10
Кожного року 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Свято приурочене до двох революцій, які кілька років тому відбувалися саме цього дня: Революція Гідності(2013 року) та Помаранчева революція(2004 року).  Цього року ми відзначаємо 7-у річницю початку масових акцій, що відбувалися під час Революції Гідності. Ми, - українці завжди прагнули бути вільними, незалежними та шукали всі шляхи до здійснення цієї мрії. Ціною крові та багатьох життів, ми продовжуємо відстоювати своє право на суверенітет нашої держави. Сьогодні хочеться побажати усім нам мирного неба над головами, добробуту, єдності та незламності!