05 Жовтня, 2020 р., 12:51
Кожного року в першу неділю жовтня в Україні відзначають День вчителя. Мудрі, завжди привітні та працелюбні – навіть цих слів не вистачить, щоб описати наших освітян.
05 Жовтня, 2020 р., 09:55
Шановні громадяни! До вашої уваги - чергова інформація від Оліївської сільської ТВК.
02 Жовтня, 2020 р., 15:42
Оголошення про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території за адресою: село Оліївка Житомирського району Житомирської області.
02 Жовтня, 2020 р., 15:00
02 Жовтня, 2020 р., 14:34
Так, нещодавно, комунальним підприємством «Здобуток» було розчищено чагарники між населеними пунктами громади Піщанка – Оліївка та поблизу села Світин.
01 Жовтня, 2020 р., 15:57
Рік тому на сайті нашої громади вийшло ексклюзивне інтерв’ю з українською співачкою Лєною Дарк під заголовком «Значна частина моїх пісень написана на оліївській землі»
01 Жовтня, 2020 р., 12:14
Сьогодні у кожного з нас є можливість нагадати  нашим бабусям та дідусям, що любов до них у нашому серці невичерпна. Цього дня, святий обов’язок кожного з нас бути милосердним та дбайливим до людей, які залишилися безпорадними та самотніми, наодинці зі своїми проблемами.
30 Вересня, 2020 р., 16:35
Дорогі бібліотекарі! Прийміть найщиріші привітання з нагоди вашого професійного свята.
30 Вересня, 2020 р., 10:35
З 10 по 31 травня 2020 року в Оліївській громаді відбувся фестиваль дитячого малюнку «Моя громада – моя країна», присвячений Дню захисту дітей. У фестивалі взяли участь 70 юних мешканців, які проживають на території сільської ради.