22 Грудня, 2020 р., 12:02
Урядом запроваджено перелік карантинних обмежень, які діятимуть з 19 грудня 2020 року на всій території України.
21 Грудня, 2020 р., 17:19
Фахівці комунального закладу "Центр надання соціальних послуг Оліївської сільської ради" віднедавна працюють за адресою: с. Троковичі, вул. Житомирська, 1а (приміщення колишньої сільської ради).
21 Грудня, 2020 р., 12:24
Цими вихідними у Житомирі відбувся чемпіонат з футзалу серед чоловіків сезону 2020/2021 р. між МФК "Квара" та ФК ІнБев-2. З рахунком 6:4 перемогла команда «Квара»!
18 Грудня, 2020 р., 20:05
День Святого Миколая – одне з довгоочікуваних та улюблених свят для дітей, яке символізує не лише наближення Нового року, а й заохочує малюків бути слухняними.
17 Грудня, 2020 р., 11:30
Новий рік вже не за горами, а отже прийшов час створювати святковий настрій!
16 Грудня, 2020 р., 18:44
Дороги, що нагадують поверхню місяця. У глибоких вибоїнах водіії гублять колеса своїх авто, через що нерідко потрапляють в аварії.
16 Грудня, 2020 р., 11:20
У 2020 році розпочато другий етап реалізації реформи деінститулізації , який передбачає практичні заходи щодо розвитку в громадах необхідних послуг для дітей там сімей, що потребує всебічної поінформованості та підтримки суспільства. Однією з актуальних послуг є патронат над дитиною.
16 Грудня, 2020 р., 10:16
Шановні жителі Оліївської громади!!! Повідомляємо про черговий вивіз сміття:
15 Грудня, 2020 р., 15:40
18 грудня Оліївський сільський голова Анатолій Мельниченко вручатиме подарунки до новорічних свят учням гімназій,  ліцеїв  та вихованцям  дошкільних навчальних закладів Оліївської громади (Оліївська гімназія, Троковицький природничо-екологічний ліцей, Кам’янська гімназія та Некрашівська гімназія).