18 Січня, 2021 р., 13:09
Працівники Комунального підприємства "Здобуток" Оліївської сільської ради продовжуть розчищати придорожні смуги вздовж дороги Піщанка-Троковичі.
16 Січня, 2021 р., 14:58
   В Україні сьогодні, 16 січня, відзначають День пам'яті захисників Донецького аеропорту, які захищали його з 26 травня 2014 до 22 січня 2015 року. День пам'яті захисників Донецького аеропорту було встановлено з ініціативи українських воїнів, які 242 дні захищали цей об'єкт. За стійкість і  безстрашність українських захисників ДАП в народі назвали "кіборгами".
16 Січня, 2021 р., 13:21
У зв'язку зі значним похолоданням Міністерство охорони здоров'я України нагадує про правила безпеки у морозну погоду та як вберегтись від переохолодження та обмороження.
15 Січня, 2021 р., 13:45
На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 27.12.2013 № 904 «Про затвердження Методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних  послуг відповідно до наказу від 04.12.2020 року № 81  «Про проведення внутрішньої оцінки якості соціальної послуги догляд вдома» в комунальному закладі «Центр надання соціальних послуг Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області» у період  з 07.12.2020 року по 11.12.2020 року  було  організовано і проведено внутрішню оцінку якості та моніторинг соціальної послуги догляд вдома.
14 Січня, 2021 р., 16:51
     Розпорядженням Оліївського сільського голови, відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Оліївської сільської ради  7 скликання, враховуючи вимоги Закону України «Про доступ до публічної інформації», скликається  третя сесія VIIІ скликання, пленарне засідання якої буде проведено 29 січня 2021 року о 10.00 в приміщенні конференц зали БРВ «Україна».
14 Січня, 2021 р., 14:50
       Міністерство розвитку громад та територій України разом з народними депутатами розробили необхідні зміни у законодавство, і наприкінці грудня 2020 року було зареєстровано відповідний законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост».
14 Січня, 2021 р., 14:28
Головне управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України надає рекомендації щодо послідовності дій громадян, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом на посадах рядового, сержантського (старшинського) складу у віськових частинах Збройних Сил України.
14 Січня, 2021 р., 14:02
Згідно з пунктом 7 статті 1 Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» при набутті права власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні територіальними органами МВС, крім випадків забезпечення легковими автомобілями інвалідів згідно із законодавством та успадкування легкових автомобілів відповідно до закону, підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи сплачують збір на обов’язкове державне пенсійне страхування.