20 Січня, 2022 р., 11:51
20 січня 2022 року  відбулося чергове засідання виконавчого комітету Оліївської сільської ради, на якому було розглянуто ряд важливих питань.
20 Січня, 2022 р., 11:15
Правоохоронці постійно застерігають нас від різного роду шахрайства, однак, на жаль, не всі ми прислухаємося до порад або ж швидко забуваємо про них, тим самим наражаючи себе на небезпеку.
16 Січня, 2022 р., 13:17
В Україні сьогодні, 16 січня, відзначає День пам’яті захисників Донецького аеропорту.
14 Січня, 2022 р., 14:40
Сьогодні відзначаємо свято Обрізання Господнього та день пам'яті святителя Василія Великого. Це Престольне свято в древньому храмі прекрасного козацького села Зороків. Цього року храм відзначає 250-літній ювілей. Це унікальна пам'ятка архітектури та духовності, окраса нашої громади і Житомирщини. Цього дня привітали громаду Зорокова, передавши в дарунок храму святкові священицькі ризи.  Староста Зороківського округу Андрій Сулімко від імені Оліївської сільської ради  подякував жителям мальовничого села Зороків, які з покоління в покоління піклуються про храм у рідному селі та сьогодні разом з Оліївською  сільською радою та меценатами крок за кроком роблять усе можливе, аби підтримувати святиню. Вітаємо всіх з сьогоднішнім святом. Зокрема, тих, хто носить ім'я великого святителя, серед них і настоятеля храму отця Василія. Бажаємо всім міцного здоров'я та Божої допомоги в усіх добрих починаннях.
14 Січня, 2022 р., 11:29
З повагою до Клієнта - це альфа і омега роботи нотаря. Ми дійсно РАДІ ДОПОМОГТИ кожній людині, що звертається по наші послуги. так, ми - Не Сонце, і не зможемо обігріти кожного(ну). проте ми вже більше 20 (!) років приділяємо увагу саме нашим клієнтам - постійним і таким, що звертаються до нас вперше. і Ваша гідна оцінка нашої праці для Вас - запорука подальшого прагнення до самоудосконалення і підвищення стандартів надання нотаріальних послуг.
11 Січня, 2022 р., 12:35
В усіх регіонах країни рятувальники проводять попереджувальну роботу, аби запобігти нещасним випадкам на водоймах у зимовий період. Та попри численні застереження, люди продовжують наражати свої життя на небезпеку. Хтось це робить заради кількох рибин. Дехто вважає, що легкого морозу достатньо, аби найближчий ледь замерзлий ставок можна було б використовувати як ковзанку. Кожен цей випадок - не лише порушення правил безпеки і байдуже ставлення до свого здоров'я, а й поганий приклад дітям.
06 Січня, 2022 р., 11:58
Шановні батьки Некрашівської гімназії !
06 Січня, 2022 р., 10:04
До уваги платників податків З 01.01.2022 змінюється рахунок для сплати військового збору  UA148999980313010063000006001
04 Січня, 2022 р., 18:33
У з’язку із призупиненням з 10 січня 2022 року діяльності Некрашівської гімназії рішенням Оліївської сільської ради від 24.12.2021 р. № 435 здобуття загальної середньої освіти пропонується у найбільш доступному та наближеному до місця проживання дітей закладі освіти – Троковицькому екологічному ліцеї. Разом з тим, відповідно до статті 8 Закону України «Про повну загальну середню освіту» зазначене рішення не обмежує право батьків обирати інший заклад освіти.