26 Лютого, 2022 р., 09:19
Житомирський РЕМ інформує щодо відключення споживачів в період з
24 Лютого, 2022 р., 18:10
НАГАДУЄМО! Тривожна валізка (рюкзак) або необхідні речі, які повинні бути під час евакуації
24 Лютого, 2022 р., 17:48
МЕТА домедичної допомоги – підтримка життя: до прибуття медичної допомоги, поранений має припинити втрачати кров та продовжувати дихати!
24 Лютого, 2022 р., 13:41
Шановні мешканці Оліївської громади!
24 Лютого, 2022 р., 12:28
Шановні жителі громади! Ситуація, яка сьогодні сталася, відбувається вперше за історію незалежної України. Ніхто не очікував, що Росія розпочне військове вторгнення в Україну. Відповідно, в країні не велася робота щодо підтримки об’єктів укриття та сховищ. У ці дні сільська рада обстежила та максимально привела до порядку сховища, які наявні в нашій громаді. Нижче даємо їх перелік.
24 Лютого, 2022 р., 08:49
Заборони та обмеження при введенні воєнного стану в країні Згідно з ст. 8 Закону України "Про правовий режим воєнного стану", в Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний стан, військове командування разом із військовими адміністраціями (у разі їх утворення) може здійснювати такі заходи правового режиму воєнного стану:
24 Лютого, 2022 р., 08:00
Сьогодні вранці Росія розпочала нову військову операцію проти нашої держави. Це нічим не виправдане брехливе й цинічне вторгнення.
23 Лютого, 2022 р., 17:08
В межах території Оліївської громади, в рамках програми Президента України «Велике будівництво», триває ремонт міжнародного автошляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський. Зокрема, в даний час в рамках поточного середнього ремонту тривають роботи з влаштування освітлення автомобільної дороги загального користування державного значення.
23 Лютого, 2022 р., 15:02
Рада національної безпеки та оборони (РНБО) на сьогоднішньому засіданні вирішила запровадити надзвичайний стан на всій території України, крім Донецької та Луганської областей. Це рішення ще має затвердити Верховна Рада, засіданння якої заплановано провести о 17.00 годині.