27 Квітня, 2018 р., 10:48
Шановні жителі Оліївської об'єднаної територіальної громади! Трагедія, яка сталася 26 квітня 1986 на Чорнобильській атомній електростанції, навічно відбилася в людських долях та наших серцях.
25 Квітня, 2018 р., 09:48
20 квітня 2018 року відбулося засідання четвертої сесії сьомого скликання Оліївської сільської ради, на якому було розглянуто 48 питань порядку денного. Цю сесію по праву вже вважають програмною, адже її рішення закладають підвалини для впевненого поступу вперед Оліївської об’єднаної територіальної громади.
19 Квітня, 2018 р., 12:42
У рамках підготовки до засідання чергової сесії Оліївської сільської ради пройшли засідання постійних депутатських комісій, на яких було визначено остаточний перелік питань порядку денного сесії, уточнено необхідні фінансово-економічні показники, деталізовано окремі моменти програм, запланованих для розгляду сесією.
18 Квітня, 2018 р., 12:35
(нотатки з засідання постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та екології)
12 Квітня, 2018 р., 22:04
11 квітня 2018 року на території Оліївської сільської ради був проведений День  довкілля за участю представників депутатського корпусу, працівників сільської ради,  бюджетних установ, підприємств та організацій..  Безпосереднє керівництво санітарно-очисними роботами  здійснювали сільський голова М.І. Скок,  його заступник  з  питань  діяльності  виконавчих  органів  В.М. Петрук та секретар  сільскої ради  А.М.  Мельниченко.
10 Квітня, 2018 р., 21:02
10 квітня 2018 року під керівництвом Оліївського сільського голови М.І. Скока пройшла планова апаратна нарада з працівниками сільської ради.
10 Квітня, 2018 р., 15:21
День спогадів про поховання Христа і останній день перед Великоднем називається Страсна або Велика субота.
03 Квітня, 2018 р., 21:17
29 березня нинішнього року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Оліївської сільської ради, на якому було розглянуто низку важливих питань життя громади.