02 Грудня, 2021 р., 11:10
Щороку 2 грудня у світі відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства у межах акції "16 Днів проти насильства".
02 Грудня, 2021 р., 10:52
Нещодавно, в рамках робочої поїздки, Оліївську громаду відвідали представники Міністерства соціальної політики України – заступник міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Валерій Бушков, заступник міністра  Віталій Музиченко, заступник директора Департаменту технологічної модернізації соціальної сфери Мінсоцполітики Альона Гуменюк, заступник Голови правління пенсійного фонду України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Олександр Малецький, заступник голови Житомирської облдержадміністрації Віктор Градівський та заступниця голови Житомирської райдержадміністрації Людмила Заворотнюк.
01 Грудня, 2021 р., 09:42
30 листопада в Оліївській сільській раді відбулося відкриття нової сучасної амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Медичний заклад розташований у с. Оліївка по вулиці Зоряній (неподалік села Сонячне). В закладі зможуть обслуговуватись жителі Оліївки, Піщанки, Сонячного, Світина, Кам’янки й всі бажаючі з інших сіл, що підписали декларації з сімейним лікарем. Також всі зможуть отримувати невідкладну допомогу.
25 Листопада, 2021 р., 11:46
Сьогодні день пам’яті нашого земляка, уродженця села Крученець, учасника АТО Дмитра Литвинчука, який загинув, захищаючи Батьківщину.
24 Листопада, 2021 р., 14:16
Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
23 Листопада, 2021 р., 15:19
Шановні громадяни! Під час похолодання різко зростають кількість і загроза виникнення пожеж через необережне використання електрообігрівачів та опалювальних печей, їхню несправність, короткі замикання внаслідок перевантаження електромереж тощо. За усім цим – життя та здоров’я людей, добробут громадян, їхня безпека.
23 Листопада, 2021 р., 14:43
23 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету Оліївської сільської ради, на якому були розглянуті питання щодо захисту прав дітей та інші поточні питання з життя громади.
23 Листопада, 2021 р., 10:48
 З 25 листопада транспортне забезпечення сіл Оліївка, Піщанка, Світин здійснюватиметься автобусним маршрутом № 10 «Паперова фабрика – НАЗВА населенного пункта (Оліївка, Піщанка, Світин)».
23 Листопада, 2021 р., 09:30
У зв’язку із надходженням численних звернень до Держгеокадастру щодо можливості затвердження органами місцевого самоврядування технічних документацій із нормативної грошової оцінки земель (земельних ділянок), розроблених до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2021 року № 1147 «Про затвердження Методики нормативної грошової оцінки земельних ділянок», повідомляємо наступне.