25 Травня, 2022 р., 14:37
З 24 травня вступила в дію важлива постанова, яка регламентує нові правила отримання посвідчення водія «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо теоретичної та практичної підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів».
25 Травня, 2022 р., 11:56
В Оліївській сільській раді відбулися заходи до Дня пам’яті  жертв політичних репресій. Зокрема, було організовано прибирання  місця поховання  померлого від репресій; оформлено тематичні книжкові викладки; проведено тематично-інформаційну онлайн-виховну годину «Сувора доля земляка», присвячену пам`яті реабілітованого Короля Федора Васильовича (с. Сонячне), проведено  покладання до місця поховання реабілітованого  у с. Сонячне.
19 Травня, 2022 р., 12:07
День вишиванки в Україні щороку відзначають третього четверга травня. Це свято уособлює єднання та  велич барвистої української культури.
18 Травня, 2022 р., 11:05
Звертаємо вашу увагу на ЗМІНИ в розкладі руху.
18 Травня, 2022 р., 08:15
В Оліївській громаді 17-31 травня 2022 року відбудеться фестиваль дитячого малюнку "Миру тобі, Україно!"
17 Травня, 2022 р., 14:18
Через повномасштабну військову агресію російських окупантів Україна зазнала суттєвих втрат у дорожній інфраструктурі. Зокрема, через війну пошкоджено 23 573 км доріг, а також 289 автомобільних мостів.
16 Травня, 2022 р., 17:00
Шановні мешканці. Просимо, для покращення якості послуги та пришвидшення вивозу, розмістити таблички з адресами на будинках або воротах.
16 Травня, 2022 р., 16:40
З метою здійснення організаційних та попереджувальних заходів, які забезпечать захист життя та здоров'я  населення у разі застосування збройними силами російської федерації зброї ядерного ураження,  доводимо до вашого відома наступну інформацію.