05 Травня, 2022 р., 10:46
Роз’яснення щодо застосування норм Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 № 333,
05 Травня, 2022 р., 10:11
Генеральна Асамблея ООН проголосила з 2005 року 8 травня Днем пам’яті жертв Другої світової війни та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни. Уперше в Україні День пам’яті та примирення відзначали відповідно до Указу Президента України від 24.03.2015 №169/2015 «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни».
28 Квітня, 2022 р., 15:14
До уваги клієнтів ТОВ «Житомиргаз Збут», які користуються тарифом “ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ”! Дія вашого тарифу завершиться 30 квітня 2022 року. Тож, розповідаємо, що робити далі: Вам не потрібно йти до центрів обслуговування клієнтів, щоб щось переоформити. З 1 травня ви будете автоматично переведені на базовий тариф «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ».
25 Квітня, 2022 р., 13:57
Інформація, як отримати психологічну підтримку для постраждалих від сексуального насильства.
23 Квітня, 2022 р., 14:49
Дорогі жителі Оліївської громади!  Наближається найголовніше свято - Великдень! День Світлого Христового Воскресіння завжди дарує  всім нам мир та спокій, сімейний  затишок та тепло, світлу віру в добро та щиру надію на щасливе майбутнє в нашій громаді та сильній вільній Україні.
21 Квітня, 2022 р., 14:38
Юні жителі Оліївської громади підготували для наших друзів – благодійників з Польщі та воїнів легендарної 95 бригади ляльки-мотанки та малюнки.
19 Квітня, 2022 р., 16:47
З метою недопущення порушень вимог чинного законодавства України та приведенням у відповідність до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 19 Конституції України, керуючись ч. 4 ст. 42, ч. 4 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 70 Регламенту Оліївської сільської ради VIII скликання, 19 квітня 2022 року зупинено дію рішення Оліївської сільської ради від 15.04.2022 № 505 «Про дострокове припинення повноважень секретаря ради» та скликано позачергову сесію Оліївської сільської ради 2 травня на 10:00 для повторного розгляду зазначеного питання.
18 Квітня, 2022 р., 15:34
Наближається Великдень. Тому саме в цей період зростає увага працівників Житомирського РУ ГУ ДСНС в Житомирській області до культових споруд. Адже в ці святкові дні в церквах міста та району збирається велика маса людей та під час літургії священнослужителі та віруючі використовують відкритий вогонь, що вкрай небезпечним при значному скупченні людей і при цьому вкрай важливо дотримуватись заходів пожежної безпеки.
17 Квітня, 2022 р., 07:27
Шановні жителі Оліївської громади!