01 Липня, 2022 р., 14:46
Шановні мешканці Оліївської громади, звертаємо вашу увагу, що переможцем конкурсу з вивезення та захоронення твердих побутових відходів на території Оліївської громади згідно рішення виконавчого комітету №131 від 25 жовтня 2021 року визнано комунальне підприємство «Добробут» Оліївської сільської ради.
28 Червня, 2022 р., 10:59
Дорогі жителі Оліївської громади!
25 Червня, 2022 р., 18:00
24 червня 2022 року відбулося позачергове засідання 24-ї сесії 8-го скликання Оліївської сільської ради.
24 Червня, 2022 р., 15:38
До уваги жителів Оліївської громади!
23 Червня, 2022 р., 18:45
Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Оліївської сільської ради 8 скликання, враховуючи вимоги Закону України «Про доступ до публічної інформації», скликається двадцять четверта позачергова сесія VIIІ скликання Оліївської сільської ради, пленарне засідання якої буде проведено 24 червня 2022 року о 10:00 в приміщенні конференц-зали ТОВ «ВМК-УКРАЇНА».
23 Червня, 2022 р., 14:52
20 червня 2022 року Верховна Рада України ратифікувала «Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами», відому як «Стамбульська конвенція».
22 Червня, 2022 р., 13:49
Державна міграційна служба України спільно з Міністерством цифрової трансформації України розробили можливість формування на Єдиному державному вебпорталі електронних послуг Дія витягу про місце проживання.
22 Червня, 2022 р., 08:47
15 червня розпочав свою роботу другий етап програми UNICEF: розширено категорії сімей, які можуть отримати грошову допомогу. Взяти участь тепер зможуть родини, які мають трьох і більше дітей до 18 років а також родини, які мають принаймні одну дитину з інвалідністю до 18 років.
21 Червня, 2022 р., 12:03
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України щодо виявлення та обліку зразків військової техніки, обладнання та комплектуючих до них, які були захоплені (отримані) під час стримування збройної агресії російської федерації, повідомляємо учасників бойових дій, населення, яке перебувало на окупованій території та на даний час евакуйоване на територію Оліївської громади, про необхідність добровільної здачі зазначеного майна до органів Національної поліції України.
17 Червня, 2022 р., 13:58
Шановні читачі! Доводимо до вашого відома «гарячі лінії» міністерств для консультування громадян, що перебувають на тимчасово окупованих територіях.