13 Липня, 2022 р., 14:16
В умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!
11 Липня, 2022 р., 14:28
У грудні минулого року Верховна Рада ухвалила  Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров'я населення від шкідливого впливу тютюну». Перші нововведення почали діяти вже від сьогодні.
11 Липня, 2022 р., 14:03
Національна платформа «UNITED 24» – «єдине вікно» для збору пожертв на підтримку України!
11 Липня, 2022 р., 11:19
Даний  Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених Мінекономіки у загальному фонді за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету за програмою “Надання грантів для створення або розвитку бізнесу”, надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства.
08 Липня, 2022 р., 09:08
З початком бойових дій на території нашої країні життя мільйонів жителів України  докорінно змінилося. Головним пріоритетом кожного стало завдання як вижити та захистити себе, своїх близьких і майно.
07 Липня, 2022 р., 12:07
 7 липня в день Різдва Іоанна Предтечі, славне село Некраші відзначає День села. На жаль, цього року ми не можемо відсвяткувати цей день разом, проте найсередечніші побажання та вітання лунають сьогодні з усієї нашої дружньої громади.
05 Липня, 2022 р., 08:48
04 Липня, 2022 р., 14:15
Шановні жителі Оліївської громади! Обов'язково просимо розмістити таблички з адресами на ваших будинках або воротах. В кого немає в наявності таблички, звертайтесь: 097-110-5577.
03 Липня, 2022 р., 11:27
02 Липня, 2022 р., 11:40