30 Серпня, 2022 р., 16:19
Повідомляємо, що з 15 серпня 2022 року запрацювала онлайн-платформа Державний аграрний реєстр для аграріїв.
29 Серпня, 2022 р., 15:57
29 серпня - День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цього дня 2014 року розпочався вихід українських військових з оточення під Іловайськом на Донбасі.
24 Серпня, 2022 р., 18:09
Гімн України, хвилина мовчання, нагородження, виступи, – саме так в Оліївській ОТГ відзначили День Незалежності України та День Громади, які традиційно припадають на 24 серпня.
23 Серпня, 2022 р., 16:13
Щороку День державного прапора в Україні традиційно відзначають у переддень Дня Незалежності – 23 серпня. Цього року це свято не про веселощі та гучні святкування, а про самовідданість своїй державі, свободу, яка дістається ціною крові,  жертв та незліченно згублених життів.
21 Серпня, 2022 р., 13:01
Шановні жителі та відвідувачі Оліївської сільської ради! Повідомляємо, що з 22 по 26 серпня прийом громадян не проводитиметься! Просимо запланувати інші дати для особистих зверненнь. Дякуємо за розуміння!
19 Серпня, 2022 р., 18:15
Секретар Оліївської сільської ради Борис Ткаченко разом з керівником Житомирської районної цивільно-військової адміністрації Олександром Хомичем, заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Артуром Чернишом, депутатом виборчого округу № 1 Анатолієм Лисенко відвідали навчальні заклади Оліївської громади та перевірили стан укриттів для учнів та педагогів.
18 Серпня, 2022 р., 15:30
Народження нової сім’ї - це символ відродження нашої країни та впевненості у щасливому майбутньому. Багато чоловіків, які йдуть захищати Україну приймають для себе рішення і хочуть одружитися.
18 Серпня, 2022 р., 08:44
12 серпня Урядом схвалено Державну стратегію забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року та затверджено операційний план з її реалізації на 2022–2024 роки”.
17 Серпня, 2022 р., 10:42
На цьому наголошує громадська організація «Безбар’єрність».