06 Вересня, 2022 р., 12:45
Найближчим часом в Україні розпочнеться опалювальний сезон.
06 Вересня, 2022 р., 08:22
Доброго дня, шановні мешканці!
01 Вересня, 2022 р., 09:37
Цього року, на жаль, свято знань зустрічаємо в умовах російської агресії. Попри це, аби кожна дитина могла отримати належну освіту, навчальний рік розпочинається у звичні терміни.
30 Серпня, 2022 р., 16:19
Повідомляємо, що з 15 серпня 2022 року запрацювала онлайн-платформа Державний аграрний реєстр для аграріїв.
29 Серпня, 2022 р., 15:57
29 серпня - День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цього дня 2014 року розпочався вихід українських військових з оточення під Іловайськом на Донбасі.
24 Серпня, 2022 р., 18:09
Гімн України, хвилина мовчання, нагородження, виступи, – саме так в Оліївській ОТГ відзначили День Незалежності України та День Громади, які традиційно припадають на 24 серпня.
23 Серпня, 2022 р., 16:13
Щороку День державного прапора в Україні традиційно відзначають у переддень Дня Незалежності – 23 серпня. Цього року це свято не про веселощі та гучні святкування, а про самовідданість своїй державі, свободу, яка дістається ціною крові,  жертв та незліченно згублених життів.
21 Серпня, 2022 р., 13:01
Шановні жителі та відвідувачі Оліївської сільської ради! Повідомляємо, що з 22 по 26 серпня прийом громадян не проводитиметься! Просимо запланувати інші дати для особистих зверненнь. Дякуємо за розуміння!