08 Травня, 2021 р., 08:50
 8 та 9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення і 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
07 Травня, 2021 р., 17:00
До Дня  пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в населених пунктах Оліївської громади відбулося покладання квітів до братських могил, стел, пам’ятних знаків, обелісків.
06 Травня, 2021 р., 15:06
Вже протягом двох місяців в усіх населених пунктах Оліївської громади проводяться роботи з благоустрою та приведення в належний стан територій сіл. Роботи виконують працівники комунального підприємства «Здобуток».
01 Травня, 2021 р., 21:03
Шановні жителі Оліївської громади! Прийміть найщиріші вітання зі Святом Світлого Христового Воскресіння!
30 Квітня, 2021 р., 14:41
У Ксаверівці (Новопільський стростинський округ) пройшов день благоустрою до Великодніх свят. До прибирання долучилися працівники навчальних закладів, старостинського округу, культури та інших установ.