02 Червня, 2021 р., 15:15
У Кам'янському ЗДО «Золоте сонечко» відбулося випускне свято для діток старшої групи.
02 Червня, 2021 р., 14:19
Сьогодні, 2 червня, у Зороківському ліцеї Оліївської сільської ради пролунали останні дзвоники для школярів про закінчення навчального року.
01 Червня, 2021 р., 17:20
За ініціативи Оліївського сільського голови Анатолія Мельниченка, спільно з депутатським корпусом та виконавчим комітетом, у будинку культури села Оліївка, сьогодні, 1 червня, відбулось свято «Даруємо радість дітям!», присвячене Дню захисту дітей.
01 Червня, 2021 р., 12:51
28 травня 2021 року під головуванням Оліївського сільського голови Анатолія Мельниченка відбулося чергове засідання 7-ї сесії 8-го скликання Оліївської сільської ради.
31 Травня, 2021 р., 12:51
     Ось і закінчився 2020-2021 навчальний рік. Свято останнього дзвоника - яскраві вишиванки, різнокольорові квіти, музика, усмішки та сльози ...
31 Травня, 2021 р., 11:58
Державне агентство автомобільних доріг України нагадує про обмеження, які щороку вводяться на початку літнього сезону задля збереження автомобільних доріг загального користування.
31 Травня, 2021 р., 08:35
До уваги жителів Оліївської громади!