14 Квітня, 2021 р., 11:49
Відділ освіти Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області повідомляє про вакантну посаду вихователя Новопільського ЗДО «Теремок», що знаходиться за адресою с.Новопіль, вул. Лесі Українки, 1.
13 Квітня, 2021 р., 12:50
1 червня 2020 року Оліївською сільською радою підписано Договір про співпрацю з Житомирською міською радою, відповідно до якого сільська рада сплачує до міського бюджету кошти за надання освітніх послуг дітям, які зареєстровані на території Оліївської громади та зараховуються до закладів загальної середньої освіти, починаючи з 1 вересня 2019 року, та закладів дошкільної освіти, починаючи з 1 червня  2020 року. Крім того, сільська рада взяла на себе додаткові зобов’язання про оплату послуг з харчування дітей:
13 Квітня, 2021 р., 10:13
13 квітня 2014 року в Україні було оголошено про початок антитерористичної операції на сході України без введення воєнного стану із залученням Збройних сил України, оскільки, напередодні російський диверсійний загін на чолі з Ігорем Гіркіним взяв під контроль Слов'янськ, Краматорськ та низку інших населених пунктів.
12 Квітня, 2021 р., 16:03
Шановні жителі громади! Керівництво та депутатський корпус постійно працюють над вдосконаленням  комунікації громади і місцевої влади. Як ми повідомляли, на нашому сайті почала працювати нова функція, яка допоможе ще оперативніше інформувати вас про важливі події в громаді, а також про актуальні оголошення.
12 Квітня, 2021 р., 11:40
12 квітня в Україні святкують День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний день авіації та космонавтики, присвячений першому польоту людини в космос.
10 Квітня, 2021 р., 09:38
6 квітня відбувся плановий профілактичний рейд на території Троковицького старостинського округу.
09 Квітня, 2021 р., 19:22
  На території Оліївської громади з 1 квітня по 1 травня триває місячник «За чисте довкілля».
09 Квітня, 2021 р., 12:30
8 квітня 2021 року відбулось засідання виконавчого комітету Оліївської сільської ради, на якому було розглянуто низку важливих питань.
07 Квітня, 2021 р., 15:37
Безпека та комфорт жителів Оліївської громади залишається одним з пріоритетних завдань для керівництва та депутатів сільської ради.