23 Квітня, 2021 р., 08:09
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 “Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги”, виплати допомоги на поховання та недоотриманої у зв’язку зі смертю одержувача пенсії, органами Пенсійного фонду України з 1 квітня здійснюються виключно через уповноважені банки.
22 Квітня, 2021 р., 14:31
Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.
22 Квітня, 2021 р., 14:26
Відповідно до статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту» освітній процес організовується в межах навчального року, що розпочинається у День знань – 1 вересня, триває не менше 175 навчальних днів і закінчується не пізніше 1 липня наступного року.
22 Квітня, 2021 р., 12:46
Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці.
21 Квітня, 2021 р., 11:41
Нарешті у футбольних команд Оліївської громади буде власний стадіон. Його облаштовують на базі існуючого великого футбольного поля в Троковичах. Тут наявні і розміри, які мають бути за стандартами, і зручне розташування. Тепер командам не потрібно буде арендувати майданчик для тренувань та ігор у когось. Крім того, тут можна буде проводити ігри й інших команд, які забажають. Таким чином жителі громади зможуть бути свідками яскравих футбольних баталій, а діти та молодь матимуть приклад активного здорового способу життя. Можливо, хтось з них у майбутньому стане відомим футболістом.
20 Квітня, 2021 р., 16:01
Кожній дитині у нашій державі гарантується право на свободу, особисту недоторканність та захист гідності.
19 Квітня, 2021 р., 11:12
Футболісти Оліївської громади активно готуються до майбутнх змагань. Так, нещодавно відбувся футбольний товариський матч між командами Довжика та Троковичів.  Гра проходила в рамках підготовки до чемпіонату Житомирського району з футболу, який розпочнеться вже 16 травня.
17 Квітня, 2021 р., 00:06
Цього прекрасного весняного дня свій ювілей святкує заступник Оліївського сільського голови Грищенко Оксана Василівна – чарівна жінка, любляча мама, вірний друг, справжній професіонал, мудрий керівник.
16 Квітня, 2021 р., 12:37
Відповідно до рішення виконавчого комітету Оліївської сільської ради від 08.04.2021 року №48 Оліївська сільська рада оголошує конкурс на визначення переможців серед  аптечних  та стоматологічних установ, що будуть здійснювати пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Оліївської сільської ради.
15 Квітня, 2021 р., 15:20
У Вільському будинку культури відбулась виїзна нарада керівництва Оліївської сільської ради, працівників культури та аматорів громади. Зустріч була ініційована відділом культури, молоді та спорту сільської ради.