16 Червня, 2021 р., 16:24
У вересні 2021 року Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» організовує та проводить міжнародний захід Ukrainian Organic Export Days (UOED). UOED – це масштабний проєкт, покликаний представити органічний потенціал України міжнародній спільноті, налагодити співпрацю між українськими органічними виробниками та потенційними партнерами за кордоном.
14 Червня, 2021 р., 17:49
У вихованців Троковицького дошкільного навчального закладу та учнів Некрашівської гімназії відбулися випускні вечори.
14 Червня, 2021 р., 14:30
За інформацією Зарічанського РЕМ повідомляємо про планові роботи та відключення електроенергії:
14 Червня, 2021 р., 11:17
У колишньому Ємільчинському районі в результаті удару блискавки постраждала дівчина, 2006 року народження.
11 Червня, 2021 р., 18:50
Довгоочікувана якісна медицина нарешті прийде в Троковицьку лікарську амбулаторію. Сільська рада давно працює над цим питанням, однак не кожен лікар сьогодні хоче працювати в селі, навіть за створених відповідних умов.
11 Червня, 2021 р., 17:11
11 Червня, 2021 р., 12:10
Оголошення про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки під розміщення житлового будинку та господарських будівель с. Оліївка, пров. Сонячний, діл.23, Житомирського району Житомирської області.
10 Червня, 2021 р., 12:13
8 червня 2021 року  набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 02 червня 2021 року № 580, якою внесено зміни до нормативних актів, що регламентують видачу посвідчення водія та реєстрацію транспортних засобів.