25 Червня, 2021 р., 14:19
Шановні жителі сіл Троковичі, Некраші, Оліївка, Піщанка! Повідомляємо, що в Троковицькій лікарській амбулаторії веде прийом сімейний лікар. Дні прийому: понеділок, середа, п’ятниця.
25 Червня, 2021 р., 13:32
Відділ з питань культури, молоді та спорту Оліївської сільської ради повідомляє про пошук кандидата на посаду завідуючого клубу села Довжик.
25 Червня, 2021 р., 08:52
За інформацією Черняхівського РЕМ повідомляємо про відключення 29 червня п.р. з 9.00 до 17.00 електроенергії в населених пунктах громади, а саме: Вільськ, Ксаверівка, Новопіль, Окілок, Крученець, Івановичі.
24 Червня, 2021 р., 15:43
25 травня 2021 року Президент України Володимир Зеленський вніс у Верховну Раду законопроєкт № 5557 "Про основи національного спротиву".
24 Червня, 2021 р., 14:59
У Зороківі та Іванкові завершився ямковий ремонт центральних доріг, які знаходяться на балансі Житомирської ОДА. Керівництво Оліївської сільської ради неодноразово зверталося до обласної влади з проханням провести ремонт даних автошляхів. Завдяки плідній співпраці між сільською радою та обласною державною адміністрацією, питання було вирішене.
24 Червня, 2021 р., 08:37
До вашої уваги інформація Черняхівського РЕМ щодо відключення електроенергії в населених пунктах громади:
23 Червня, 2021 р., 18:10
Сьогодні своє професійне свято відзначають представники державної служби.
23 Червня, 2021 р., 10:45
    у червні-липні
22 Червня, 2021 р., 14:29
Міністерство соціальної політики України розробляє нові стимули для працевлаштування людей з інвалідністю.
22 Червня, 2021 р., 14:09
Сьогодні особливий день - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Цього дня 1941 року нацистські війська здійснили напад на територію Радянського Союзу. Пам'ять про ті страшні часи – жива. Оліївський сільський голова Анатолій Мельниченко вшанував загиблих патріотів на території села Довжик, поклавши квіти до меморіалу партизанам та підпільникам.