14 Серпня, 2020 р., 15:22
У квітні цього року вступив у дію новий закон «Про публічні закупівлі». Зокрема, стосовно введення спрощеної процедури закупівлі. Якщо вартість придбаних сільською радою товарів, робіт чи послуг дорівнює або перевищує 50 тис. грн. та є меншою: для товарів і послуг – за 200 тис. грн., а для робіт – за 1,5 млн. грн. – придбання здійснюється із застосуванням спрощеної процедури закупівлі.
14 Серпня, 2020 р., 14:41
Оголошення про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки під розміщення складів для зберігання промислових товарів в с. Оліївка Житомирського району.
14 Серпня, 2020 р., 13:59
Оголошення про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки під розміщення готельного комплексу в с. Оліївка Житомирського району.
13 Серпня, 2020 р., 10:53
Як ми повідомляли, центральною виборчою комісією розроблено Порядок розгляду звернення виборця щодо зміни виборчої адреси, затверджений постановою Центральної виборчої комісії від 18 травня 2020 року № 88, та Порядок визначення виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання, затверджений постановою Центральної виборчої комісії від 11 червня 2020 року № 103.
12 Серпня, 2020 р., 16:53
   Оліївська громада готується до нового навчального року. Відтак, триває приведення закладів освіти до належного стану. У всіх закладах освіти громади відбуваються ремонти приміщень перших класів, відповідно до Концепції реформування освіти «Нова Українська Школа». Закуповуються підручники, необхідне обладнання, меблі тощо.
12 Серпня, 2020 р., 12:24
   Шановні платники земельного податку! Якщо Ви не отримали податкові повідомлення – рішення по земельному податку, зверніться до органу Державної податкової служби за місцем знаходження земельної ділянки.
11 Серпня, 2020 р., 16:08
Центральною виборчою комісією розроблено Порядок розгляду звернення виборця щодо зміни виборчої адреси, затверджений постановою Центральної виборчої комісії від 18 травня 2020 року № 88, та Порядок визначення виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання, затверджений постановою Центральної виборчої комісії від 11 червня 2020 року № 103.
11 Серпня, 2020 р., 08:23
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020р. №632 середньомісячний сукупний дохід для призначення усіх видів державної соціальної допомоги та субсидій визначатиметься за єдиним механізмом.
11 Серпня, 2020 р., 08:22
Як повідомили в департаменті праці та соціального захисту населення, з 1 серпня 2020 р. набрала чинність постанова Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 , спричиненої коронавірусом SARS-COV-2», відповідно до якої втратили чинність пункти 1 та 2 постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми».
10 Серпня, 2020 р., 12:42
До уваги жителів села Кам’янка! З 11 по 13 серпня у селі буде відсутнє електропостачання у зв’язку з проведенням ремонтних робіт.  Світло відключатиметься з 8 по 17 годину. Просимо з розумінням поставитись до ситуації!