23 Листопада, 2021 р., 09:00
Її авторами є брати Капранови – письменники та засновники ЮтубКаналу «ім. Т.Г. Шевченка», що вже має біля півмільйона підписників та є незаперечним флагманом Україномовного ютубу.
21 Листопада, 2021 р., 09:42
21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи – свято, яке встановлено на згадку про початок двох революцій в нашій державі, Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), подій, що демонстрували світові політичну волю українського суспільства – гідне життя в цивілізованій незалежній державі з чесними правилами.
21 Листопада, 2021 р., 07:09
Шановні працівники сільського господарства! Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!
18 Листопада, 2021 р., 09:29
За інформацією Житомирського рибоохоронного патруля з 15 листопада  2021 року до 30 червня 2022 року в області триватиме заборона на вилов річкових раків. Заборону встановлено з метою забезпечення охорони цього виду водних біоресурсів під час їх природного відтворення та збільшення їх запасів у водоймах Житомирської області, та затверджено відповідним наказом № 38-у від 03 листопада 2021 року.
17 Листопада, 2021 р., 15:48
З 1998 року в Житомирській області діє державна програма підтримки індивідуальних сільських забудовників «Власний дім» (далі - Програма). Виконання даної програми здійснює Комунальне підприємство «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Житомирської обласної ради (далі - Фонд).
17 Листопада, 2021 р., 12:48
Протягом листопада місяця в Україні проводиться масштабна інформаційна кампанія “Місяць цифрової грамотності”.
16 Листопада, 2021 р., 10:35
Шановні жителі Оліївської громади! До Вашої уваги - графік найближчого вивезення сміття:
16 Листопада, 2021 р., 09:10
Однією з послуг, який надає КЗ "Центр надання соціальних послуг" Оліївської сільської ради, є оформлення документів до будинку-інтернату чи геріатричного пансіонату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.
12 Листопада, 2021 р., 17:36
5 листопада під головуванням сільського голови Анатолія Мельниченка відбулося чергове засідання 12 - ї сесії 8-го скликання Оліївської сільської ради.  У ході засідання депутати розглянули та прийняли відповідні рішення, що стосуються освіти, медицини, соціального захисту та інших життєво важливих сфер.