23 Липня, 2020 р., 12:12
   22 липня 2020 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Оліївської сільської ради. Були розглянуті питання про участь у вихованні та порядок побачень з дитиною того з батьків, хто проживає окремо.
22 Липня, 2020 р., 15:58
   Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. Про це йдеться на сайті Урядового порталу.
22 Липня, 2020 р., 15:14
Розпорядженням Оліївського сільського голови, відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Оліївської сільської ради 7 скликання, враховуючи вимоги Закону України «Про доступ до публічної інформації», скликається тридцять шоста сесія VII скликання Оліївської сільської ради, пленарне засідання якої буде проведено   31 липня 2020 року о 10.00 в приміщенні сесійної зали ТОВ «БРВ-України».
22 Липня, 2020 р., 15:04
З 01 липня 2020 року прожиткові мінімуми та державні соціальні допомоги збільшилися Прожиткові мінімуми для основних соціальних і демографічних груп населення з 1 липня 2020 року:
22 Липня, 2020 р., 14:30
УВАГА! З 1 липня 2020 року змінено умови призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та одиноким матерям
22 Липня, 2020 р., 12:50
   Регіональна комісія Житомирського відділення повідомляє, що Український державний фонд підтримки фермерських господарств (Укрдержфонд) оголосив проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».
22 Липня, 2020 р., 12:14
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу в сфері охорони здоров’я» № 749-ІХ, який Верховна Рада ухвалила третього липня 2020 року. Про це йдеться на сайті Житомирської ОДА.
21 Липня, 2020 р., 11:21
На міжнародній автодорозі М-21, що проходить вздовж території Оліївської громади, освітлено всі пішохідні переходи. Живлення освітлення відбувається від сонячних батарей.
20 Липня, 2020 р., 11:47
     Нещодавно секретар Оліївської сільської ради Анатолій Мельниченко разом з колегами відвідав Боратинську ОТГ, що знаходиться у Луцькому районі Волинської області.
17 Липня, 2020 р., 11:26
Оголошення про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території.