07 Серпня, 2020 р., 12:51
Постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 р. № 633 «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають право на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд» визначено механізм виплати щомісячної державної соціальної допомоги на догляд одиноким пенсіонерам, яким виповнилось 80 років і більше, потребуючим постійного стороннього догляду.
07 Серпня, 2020 р., 12:43
Кабінетом Міністрів України 29 липня 2020 р. прийнято рішення щодо реалізації пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» (далі – проект) на період з 1 вересня 2020 р. по 31 грудня 2021 р.
06 Серпня, 2020 р., 15:48
Сьогодні до Оліївської сільської ради надійшла інформація, що на території села Кам’янки незаконно видобувають пісок. На місце одразу виїхав секретар Оліївської сільської ради Анатолій Мельниченко. Розібравшись у ситуації, з’ясували, що невідомі особи незаконно почали видобувати пісок на людському паї, власником якого є Гопкало Іван Олександрович (кадастровий номер земельної ділянки 1822083200:01:000:0542).
03 Серпня, 2020 р., 12:44
  31 липня під головуванням секретаря ради Анатолія Мельниченка відбулося пленарне засідання тридцять шостої сесії VII скликання Оліївської сільської ради, на якому було розглянуто 36 питань порядку денного.
31 Липня, 2020 р., 14:13
31 Липня, 2020 р., 12:47
До уваги батьків! Інформація від Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Оліївської сільської ради».  Що таке патронат? Та як можна стати патронатним вихователем?
31 Липня, 2020 р., 10:35
Про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території «Формування малоповерхової житлової забудови та впорядкування земельних ділянок по вул. Вишпільській в с. Оліївка Житомирського району».
30 Липня, 2020 р., 12:08
   У 2013 році Генеральна Асамблея провела зустріч на високому рівні для оцінки ходу здійснення Глобального плану дій. Держави-члени також прийняли резолюцію A/RES/68/192, проголосивши 30 липня Всесвітнім днем боротьби з торгівлею людьми і заявивши, що в такий день необхідно “підвищувати обізнаність про стан жертв торгівлі людьми і заохочувати і захищати їх права”.
27 Липня, 2020 р., 08:28
У зв’язку з виявленим випадком респіраторного вірусного захворювання, що викликане COVID-19, на території Оліївської сільської ради посилено режим дотримання карантину. Відповідне рішення було прийнято 22 липня на засіданні виконавчого комітету Оліївської сільської ради.
24 Липня, 2020 р., 10:41
Оголошення про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території – коригування «Детального плану території кварталу індивідуальної житлової забудови в с. Оліївка, масив Заозерний» на території Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області.