30 Липня, 2021 р., 14:05
Розпорядженням Оліївського сільського голови, відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Оліївської сільської ради 8 скликання, враховуючи вимоги Закону України «Про доступ до публічної інформації», скликається 9  позачергова сесія VIIІ скликання, пленарне засідання якої буде проведено 04 серпня 2021 року о 10.00 в приміщенні конференц зали БРВ «Україна».
30 Липня, 2021 р., 08:52
До уваги жителів Оліївської громади!
30 Липня, 2021 р., 08:15
Оголошення про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території «Коригування детального плану «Розміщення групи багатоповерхових та малоповерхових будинків по вул. Народицькій в м. Житомирі на землях Оліївської сільської ради Житомирського району  Житомирської області (перша черга) на території Оліївської сільської ради в межах с. Оліївка Житомирського району».
30 Липня, 2021 р., 07:55
 Сьогодні, 30 липня, за рішенням ООН, відзначається Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми.
29 Липня, 2021 р., 13:00
29 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Оліївської сільської ради, на якому були розглянуті питання щодо виконання сільського бюджету за І півріччя 2021 року, схвалення інструкції з підготовки пропозицій до прогнозу бюджету Оліївської сільської територіальної громади, тощо.
28 Липня, 2021 р., 14:46
Сьогодні, у день пам'яті святого князя Володимира відзначаємо День Хрещення Русі. Враховуючи величезне значення прийняття християнства і визначальну роль православних традицій в історії і розвитку українського суспільства, 2008 року Указом Президента України було встановлено державне свято День хрещення Київської Русі-України.
28 Липня, 2021 р., 09:10
28 липня в багатьох країнах світу проводиться Всесвітній день боротьби з гепатитом. Датою для його заснування став день народження американського лікаря Баруха Самюеля Блумберга, лауреата Нобелівської премії, який відкрив вірус гепатиту B.
26 Липня, 2021 р., 18:48
Обленерго інформує, що 27 та 28 липня з 9:00 до 17:00 планується проведення робіт на електрообладнанні, тому у цей час можлива перерва в електропостачанні. Пробачте за незручності!
26 Липня, 2021 р., 09:11
До вашої уваги інформація Черняхівського РЕМ щодо відключення електроенергії в населених пунктах громади в період з 27 липня по 05 серпня 2021 року.
25 Липня, 2021 р., 08:35
Шановні працівники торгівлі! Щиро вітаємо вас із професійним святом!