14 Серпня, 2018 р., 08:38
    Вперше за десять років у Житомирі проведуть обласний ярмарок меду, де можна буде  скуштувати та придбати продукцію бджільництва - від медових смаколиків до корисних косметичних товарів.
13 Серпня, 2018 р., 10:49
    Як ми вже повідомляли, 10 серпня 2018 року розпочала роботу 7 сесія 7 скликання Оліївської сільської ради.
09 Серпня, 2018 р., 12:28
    В Україні діє пілотний проект «Рука допомоги» Міністерства соціальної політики України, який реалізується за підтримки Світового банку в рамках соціальної підтримки населення.
07 Серпня, 2018 р., 12:01
    Літо радує нас теплими сонячними днями, і хочеться більше часу проводити на свіжому повітрі.
06 Серпня, 2018 р., 16:00
    Принаймні, так випливає з повідомлення, поширеного прес-службою Державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»:
03 Серпня, 2018 р., 08:55
    На території Оліївської сільської ради продовжується ремонт місцевих доріг. На сьогодні виготовлено та затверджено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт 19 доріг на суму понад 18,5 млн. грн.
30 Липня, 2018 р., 12:26
   Відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» Дорожинець Дмитро Володимирович призначений помічником-консультантом депутата Оліївської сільської ради Галіцького Г.І. на підставі його особистого подання.
20 Липня, 2018 р., 12:02
Запрошуємо ознайомитися з проектом статуту Оліївської сільської об’єднаної територіальної громади.
19 Липня, 2018 р., 16:26
    За сприятливих умов підрядні організації через декілька днів розпочнуть поточний середній ремонт доріг в Овруцькому, Народицькому та Житомирському районах.
17 Липня, 2018 р., 10:04
     Відповідно до Закону України «Про очищення влади» та постанови Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади» 04 липня 2018 року в Оліївській сільській раді розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади» щодо: