26 Червня, 2018 р., 14:21
Шановні громадяни! Від імені Олїївської сільської ради та від себе особисто щиро вітаю вас із визначним державним святом – річницею прийняття Конституції України!
25 Червня, 2018 р., 16:00
    23 червня у селі Садки пройшли спортивні змагання серед фізкультурно-спортивних клубів сільських та селищної рад на звання «Краще спортивне село Житомирського району 2018 року».
24 Червня, 2018 р., 20:16
    Оліївською сільською радою за рахунок коштів власного бюджету закуплено 31 путівку до комунального дитячого закладу оздоровлення і відпочинку «Орлятко» Житомирської облради  ((с. Левків).
23 Червня, 2018 р., 12:27
22 червня у приміщенні будинку культури с.Оліївка пройшло засідання шостої сесії VII скликання  Оліївської сільської ради.
19 Червня, 2018 р., 15:45
Комунальне підприємство «Здобуток» Оліївської сільської ради запрошує на роботу:
15 Червня, 2018 р., 11:16
   - В Оліївці руйнують стереотипи, що є приємною відмінністю цієї громади...
11 Червня, 2018 р., 10:32
     11 червня пройшла розширена апаратна нарада працівників Оліївської сільської ради під головуванням її очільника М.І.Скока.
05 Червня, 2018 р., 16:09
Шановні мешканці Оліївської територіальної громади! Надаємо, для Вашої зручності, контактні телефони посадових осіб, служб та відділів Оліївської сільської рад
31 Травня, 2018 р., 20:57
30 травня 2018 року під головуванням Михайла Скока пройшло чергове планове засідання виконавчого комітету Оліївської сільської ради, на якому було розглянуто низку поточних питань життя громади.