31 Травня, 2018 р., 08:42
Розпорядженням Оліївського сільського голови М.І.Скока визначено дату та місце проведення чергової 6-ї сесії 7 скликання - 22 червня 2018 року о 12-й годині у приміщенні будинку культури села Оліївка. Повний текст розпорядження доступний за наступним посиланням:
29 Травня, 2018 р., 20:18
27 травня 2018 року мешканці Довжика відзначили День свого села. Урочистості та справжнє народне гуляння розпочалися о 12-й годині і тривали до пізнього вечора.
25 Травня, 2018 р., 15:11
24 травня поточного року відбулося засідання п’ятої   сесії  VІІ скликання Оліївської  сільської  ради.
23 Травня, 2018 р., 09:48
Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до відзначення Дня села Довжик, яке розпочнеться о 12-й годині 27 травня за адресою: с.Довжик, вулиця  Соснова,1, дитячий ігровий майданчик.
21 Травня, 2018 р., 12:47
Нещодавно у Світині, відповідно до ст. 8 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відбулися загальні збори громадян за місцем проживання.
15 Травня, 2018 р., 16:00
Житомирська філія ПВНЗ «Університет сучасних знань» надає освітні послуги з підготовки юристів за заочною та денною формами навчання на базі повної середньої освіти та молодшого спеціаліста для здобуття освітнього ступеня бакалавр, та на базі бакалавра за іншою спеціальністю для здобуття другої вищої юридичної освіти.
15 Травня, 2018 р., 14:52
З метою створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення затверджено наступний графік прийому громадян з особистих питань посадовими особами Оліївської сільської ради:
10 Травня, 2018 р., 15:53
8 – 9 травня у селах,  які входять до Оліївської об’єднаної територіальної громади - Некрашах та Троковичах Черняхівського району, Довжику, Кам’янці, Оліївці, Піщанці, Світині, Сонячному Житомирського району, було урочисто відзначено День пам’яті та примирення і 73-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
07 Травня, 2018 р., 16:26
Слово «мама» для кожного українця уособлює в собі три найдорожчі образи: Матір Божу, рідну матір та неньку Україну.