АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Вчасно сплачений єдиний внесок - забезпечення зарахування страхового стажу!

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» страховий стаж – це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески (єдиний внесок) в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Страховий стаж обчислюється в місяцях. Наявність страхового стажу забезпечує отримання соціальних виплат таких, як: пенсійні виплати, лікарняні та інші. Згідно Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» фізичні особи – підприємці нараховують єдиний внесок на суму доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб.

10:45 02.11.2022

Інформація про надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу

Особливості надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу передбачені пунктом 31 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 373.

14:08 30.08.2022

Особливості надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу

14:00 15.06.2022

Як не втратити субсидію через борги?

Прострочена понад 3 місяці заборгованість за комірне, зокрема і використаний газ, на суму більше ніж 680 грн може стати причиною втрати

16:41 17.05.2022

Результати національного дослідження з питань міграції, торгівлі людьми у 2021 році.

За інформацією Міністерства соціальної політики як національного координатора у сфері протидії торгівлі людьми, до вашого відома інформація про масштаби зовнішньої та внутрішньої трудової міграції, поширеність торгівлі людьми, вплив пандемії COVID-19 на ситуацію міграції та торгівлі людьми, оцінка рівня уразливості українців до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми та інших форм експлуатації, визначення рівня обізнаності населення про торгівлю людьми та розуміння такого явища.

12:06 13.12.2021