АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

02 Листопада, 2022 р., 10:45
Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» страховий стаж – це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески (єдиний внесок) в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Страховий стаж обчислюється в місяцях. Наявність страхового стажу забезпечує отримання соціальних виплат таких, як: пенсійні виплати, лікарняні та інші. Згідно Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» фізичні особи – підприємці нараховують єдиний внесок на суму доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб.
30 Серпня, 2022 р., 14:08
Особливості надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу передбачені пунктом 31 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 373.
15 Червня, 2022 р., 14:00
06 Червня, 2022 р., 12:55
До уваги внутрішньо переміщенних осіб Оліївської громади!
17 Травня, 2022 р., 16:41
Прострочена понад 3 місяці заборгованість за комірне, зокрема і використаний газ, на суму більше ніж 680 грн може стати причиною втрати
06 Квітня, 2022 р., 12:33
Шановні жителі! До Вашої уваги інформація від відділу соціального захисту Оліївської сільської ради!
13 Грудня, 2021 р., 12:06
За інформацією Міністерства соціальної політики як національного координатора у сфері протидії торгівлі людьми, до вашого відома інформація про масштаби зовнішньої та внутрішньої трудової міграції, поширеність торгівлі людьми, вплив пандемії COVID-19 на ситуацію міграції та торгівлі людьми, оцінка рівня уразливості українців до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми та інших форм експлуатації, визначення рівня обізнаності населення про торгівлю людьми та розуміння такого явища.
19 Листопада, 2021 р., 14:10
З метою надання допомоги на оплату житлово-комунальних послуг найбільш незахищеним категоріям громадян, 15 листопада Урядом змінено окремі положення порядку надання житлових субсидій.
10 Липня, 2021 р., 10:59
Друге півріччя 2021 року розпочалося з низки змін у суспільному житті багатьох українців.