АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

26 Травня, 2021 р., 11:00
Допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та при усиновленні - соціальна допомога, що призначається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 552 у розмірі 2,5 прожиткових мінімумів дітей відповідного віку.  У 2021 році розмір допомоги наступний: на дітей віком:
18 Травня, 2021 р., 10:00
14 квітня 2021 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 420, якою посилено адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населення та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних коштів.
19 Лютого, 2019 р., 12:58
    Пенсіонери отримають допомогу від держави для оплати комунальних платежів за лютий 2019 року у березні разом з пенсією. Всі решта субсидіантів зможуть отримати субсидію з 12 березня у найближчому відділенні Ощадбанку за пред’явленням паспорту та ідентифікаційного коду. Увага! Таке поняття як обов’язковий платіж скасовується. Домогосподарство отримає субсидію готівкою та має самостійно розрахуватися за спожитий газ, тепло, воду, електроенергію, а кошти, які залишаться після оплати комуналки, може використати на свій розсуд.
04 Лютого, 2019 р., 16:20
Графік прийому громадян головним спеціалістом з питань соціального захисту населення та праці