"ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО" НА ЖИТОМИРЩИНІ

23 Лютого, 2022 р., 10:44
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» цьогоріч у Житомирі розпочнеться будівництво льодової арени. Всього в Україні планується звести 19 нових льодових комплексів згідно з міжнародними стандартами, на яких можна буде займатися фігурним катанням і хокеєм. Як повідомляв раніше Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, для того, щоб взяти участь у даному проєкті, Житомирська міська рада ухвалила рішення про відкриття відділення хокею з шайбою в існуючих ДЮСШ та звернулася до Федерації хокею України щодо залучення Житомира до розвитку хокейної інфраструктури.
21 Лютого, 2022 р., 12:43
У рамках ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським програми «Велике будівництво» у 2022 році в Житомирській області передбачено будівництво, реконструкція та капітальний ремонт 17 об’єктів соціальної сфери, серед яких 5 дитячих садків, 5 шкіл, 6 спортивних об’єктів та 1 лікарня. Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА. Із 17 об’єктів – 3 є перехідними з 2021 року відповідно до календарного графіку виконання робіт:
21 Лютого, 2022 р., 11:25
Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА. Так, у рамках програми Президента «Велике будівництво» цьогоріч проводитиметься капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С062013 /Бердичів – Ружин – Городок/ – Огіївка – Мар’янівка – Котелянка з під’їздом до села Княжики, км 2+100 – км 7+700. Протяжність ділянки ремонту – 5,6 км.
14 Лютого, 2022 р., 12:52
У Житомирській області продовжується розбудова дорожньої інфраструктури у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Так,  між населеними пунктами Кутище та Старий Любар проводиться капітальний ремонт автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці на км 75+599 – 82+199. Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області, підрядна організація (ТОВ «Ростдорстрой») працює над укріпленням укосів на водопропускних трубах, влаштовує водоприймальні лотки та встановлює колесовідбійний брус.
08 Лютого, 2022 р., 15:49
На початку 2022 року набирає чинності ДСТУ 8747. Згідно з ним цьогоріч Служба автомобільних доріг у всіх нових дорожніх проєктах відмовляться від поточного середнього ремонту на користь капітального ремонту. Таким чином, встановлюється лише 2 види ремонтів: капітальний ремонт;
07 Лютого, 2022 р., 16:53
Сьогодні, 07 лютого, у Житомирській облдержадміністрації урочисто підписано договір на реконструкцію злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту «Житомир» імені Сергія Корольова. Участь у заході взяли голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, голова обласної ради Володимир Федоренко, міський голова Сергій Сухомлин, представники ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», Служби автомобільних доріг у Житомирській області та ЗМІ.
28 Січня, 2022 р., 12:51
рамках виконання угоди з Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР) в Україні реалізовано «Другий проект покращення автомобільних доріг та безпеки руху». Наприкінці грудня 2021 року МБРР здійснив останній платіж у рамках зазначеного проекту. Загальна сума цього кредиту від МБРР становить 450 млн дол. США. Цей проект розпочався ще у 2012 році і відіграв важливу роль у розбудові мережі швидкісних автомобільних доріг України. Він став одним із найбільших проектів у кредитному портфелі МБРР. Про це повідомив заступник Міністра фінансів Олександр Кава.
25 Січня, 2022 р., 12:22
В рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівнтцтво” продовжиться маштабне оновлення автомобільної дороги М-06 Київ – Чоп. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області.
25 Січня, 2022 р., 09:47
За повідомленням САД у Житомирській області, в рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво» на Житомирщині, вже укладено договір на здійснення технічного нагляду за будівництвом на об’єкті “Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-02 /М-06/ – Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка”. Йдеться про ділянку на км 209+540 – 213+011 у Житомирській області.
20 Січня, 2022 р., 16:48
Сьогодні в Житомирському районі дали старт роботі ще одній амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Наразі в області це 23-й такий соціальний об’єкт, збудований в рамках національної програми «Велике будівництво». Участь у церемонії урочистого відкриття амбулаторії у селі Борщів Радомишльської територіальної громади взяли голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко, т.в.о. голови Житомирської РДА Олександр Хомич, народний депутат України Арсеній Пушкаренко.