Вакцинація. Інформація ОДА

29 Листопада, 2021 р., 14:40
На цьому сьогодні, 29 листопада, наголосив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації проти COVID-19. Також голова ОДА повідомив, що загалом у стаціонарах медзакладів Житомирщини сьогодні лікується 1231 хворий на коронавірус. Кисневу підтримку отримують 888 людей. До апаратів ШВЛ підключено 50 хворих.

24 Листопада, 2021 р., 12:59
Cьогодні, 24 листопада, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко провела щоденний онлайн-брифінг щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19. Так, вона повідомила, що сьогодні у стаціонарах лікуються 1388 хворих із підтвердженим діагнозом коронавірус, з яких кисневу підтримку отримують 1032 людини та до апаратів ШВЛ підключено 57 хворих.

19 Листопада, 2021 р., 13:42
Сьогодні, 19 листопада, під час щоденного брифінгу щодо епідемічної ситуації в області перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко закликала жителів Житомирщини якнайшвидше вакцинуватися, аби зупинити поширення коронавірусної інфекції, що спричиняє зростання кількості летальних випадків. Вона повідомила, що ситуація з пандемією COVID-19 в області залишається напруженою, проте за останній тиждень зменшилася кількість госпіталізацій. Так, у медичних установах, які надають допомогу хворим на коронавірусну хворобу, зайнято близько 53,85 % ліжок, однак деякі лікарні заповнені на 70 %.

08 Листопада, 2021 р., 14:05
Голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко сьогодні, 08 листопада, під час онлайн-брифінгу повідомив, що Житомирщина продовжує жити в умовах «червоної» зони епідемічної небезпеки.