Вакцинація. Інформація ОДА

13 Січня, 2022 р., 15:01
На цьому сьогодні, 13 січня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щотижневого онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19. Також вона повідомила, що протягом минулої доби в області виявили 367 інфікованих та 2 людини померло від ускладнень, викликаних коронавірусом. Усього за період пандемії встановлено 3292 летальні випадки від COVID-19.
10 Січня, 2022 р., 14:54
На цьому сьогодні, 10 січня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щотижневого онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19. Також вона повідомила, що протягом минулої доби в області виявили 43 інфіковані та 1 людина померла від ускладнень, викликаних коронавірусом. Усього за період пандемії встановлено 3284 летальні випадки від COVID-19.
04 Січня, 2022 р., 14:14
На цьому сьогодні, 04 січня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щотижневого онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19. Також вона повідомила, що протягом минулої доби в області виявили 17 інфікованих та 2 людини померло від ускладнень, викликаних коронавірусом. Усього за період пандемії встановлено 3258 летальних випадків від COVID-19.
28 Грудня, 2021 р., 14:41
На цьому сьогодні, 28 грудня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19. Також вона повідомила, що протягом минулої доби в області виявили 66 інфікованих та 3 людини померло від ускладнень, викликаних коронавірусом. Усього за період пандемії встановлено 3225 летальних випадків від COVID-19.
23 Грудня, 2021 р., 14:03
На цьому сьогодні, 23 грудня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19. Також вона повідомила, що протягом минулої доби в області виявили 243 інфікованих на коронавірусну хворобу. Усього за період пандемії встановлено 3204 летальні випадки від вірусу. За минулу добу від коронавірусу та від ускладнень, викликаних хворобою, померло 8 людей.
22 Грудня, 2021 р., 15:00
На цьому сьогодні, 22 грудня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19. Також вона повідомила, що протягом минулої доби в області виявили 126 інфікованих на коронавірусну хворобу. Усього за період пандемії встановлено 3196 летальних випадків від вірусу. За минулу добу від коронавірусу та від ускладнень, викликаних хворобою, померло 4 людини.
21 Грудня, 2021 р., 14:36
На цьому сьогодні, 21 грудня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19. Також вона повідомила, що протягом минулої доби в області виявили 33 інфікованих на коронавірусну хворобу. Усього за період пандемії встановлено 3192 летальні випадки від вірусу. За минулу добу від коронавірусу та від ускладнень, викликаних хворобою, померло 10 людей. «Сьогодні у стаціонарах області лікуються 536 хворих на коронавірус. Кисневу підтримку отримують 376 людей. Під апаратами ШВЛ – 18. В області пацієнтам з COVID-19 надають допомогу 24 лікарні», — розповіла Наталія Остапченко. Перша заступниця голови ОДА наголосила, що єдиним способом зменшити масштаб пандемії COVID-19 є вакцинація.
20 Грудня, 2021 р., 15:39
На цьому сьогодні, 20 грудня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.
15 Грудня, 2021 р., 15:07
Про це сьогодні, 15 грудня, розповіла перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19. Також вона повідомила, що протягом минулої доби в області виявили 133 інфікованих. Усього за період пандемії встановлено 3148 летальних випадків від вірусу. За минулу добу від коронавірусу та від ускладнень, викликаних хворобою, померло 11 людей.
14 Грудня, 2021 р., 13:38
Про це сьогодні, 14 грудня, розповіла перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19. Також вона повідомила, що протягом минулої доби в області виявили 37 інфікованих. Усього за період пандемії встановлено 3137 летальних випадків від вірусу. За минулу добу від коронавірусу та від ускладнень, викликаних хворобою, померло 9 людей.