Вакцинація. Інформація ОДА

23 Лютого, 2022 р., 11:24
В Україні триває введення бустерної дози вакцини від коронавірусу для усіх охочих дорослих віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися раніше. Станом на 23 лютого в Житомирській області бустерну дозу вакцини проти COVID-19 отримали 19 351 жителів, у тому числі 615 – за минулу добу 22 лютого:
21 Лютого, 2022 р., 12:44
На цьому сьогодні, 21 лютого, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щотижневого онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19. Також вона зазначила, що в Житомирській області все ще спостерігається високий рівень захворюваності на COVID-19, однак за минулий тиждень фіксується динаміка зниження кількості нових випадків.
21 Лютого, 2022 р., 11:24
В Україні триває введення бустерної дози вакцини від коронавірусу для усіх охочих дорослих віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися раніше. Станом на 21 лютого в Житомирській області бустерну дозу вакцини проти COVID-19 отримали 18 327 жителів, у тому числі 52 – за минулу добу 20 лютого:
17 Лютого, 2022 р., 15:44
На цьому сьогодні, 17 лютого, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щотижневого онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19. Також він зазначив, що в Житомирській області все ще спостерігається високий рівень захворюваності на COVID-19.
14 Лютого, 2022 р., 15:36
Коронавірусна‌ ‌хвороба‌ ‌може‌ ‌бути‌ ‌особливо‌ ‌небезпечною‌ ‌для‌ ‌жінок,‌ ‌які‌ ‌готуються‌ ‌стати‌ ‌мамами. Вагітні жінки мають високий ризик отримати ускладнення від COVID-19 – вони частіше потрапляють до реанімації та під апарат штучної вентиляції легень. Вагітні із симптомним перебігом COVID-19 мають на 70% вищий ризик померти внаслідок цієї хвороби.
14 Лютого, 2022 р., 14:55
На цьому сьогодні, 14 лютого, наголосив заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський під час щотижневого онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19. Також він зазначив, що в Житомирській області все ще спостерігається високий рівень захворюваності на COVID-19.
14 Лютого, 2022 р., 12:50
В Україні триває введення бустерної дози вакцини від коронавірусу для усіх охочих дорослих віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися раніше. Станом на 14 лютого в Житомирській області бустерну дозу вакцини проти COVID-19 отримали 15 095 жителів, у тому числі  216 – за минулу добу 13 лютого:
07 Лютого, 2022 р., 14:32
На цьому сьогодні, 07 лютого, наголосив заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський під час щотижневого онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19. Також він повідомив, що з середини січня на Житомирщині спостерігається стрімке зростання хворих на коронавірус.
07 Лютого, 2022 р., 12:30
З 06 січня 2022 року в Україні розпочалося введення бустерної дози вакцини від коронавірусу для усіх охочих дорослих віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися раніше. Відповідний наказ підписав Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. Станом на 06 лютого в Житомирській області бустерну дозу вакцини проти COVID-19 отримали 11 868 жителів, з яких:
07 Лютого, 2022 р., 12:30