Служба у справах дітей Оліївської сільської ради

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

20 липня 2022 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Оліївської сільської ради. Було розглянуто питання про стан утримання та виховання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у сім’ї. З даного питання прийнято рішення щодо забезпечення найкращих інтересів дітей. Затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які залишилась без батьківського піклування. В індивідуальному плані кожної дитини визначено конкретні завдання працівникам, які опікуються проблемами дитинства, щодо соціального захисту зазначеної категорії дітей. Також надані рекомендації батькам, діти яких влаштовані/зараховані до спеціальних освітніх закладів, під час перебування вдома упродовж літніх канікул.

09:58 22.07.2022

Проведено плановий профілактичний рейд з метою контролю утримання дітей під час літніх канікул (ФОТО)

23 червня 2022 року працівниками служби у справах дітей спільно з фахівцем із соціальної роботи  КЗ "Центр надання соціальних послуг Оліївської сільської ради",  поліцейським офіцером громади, старшим дільничним офіцером поліції та старостою Троковицького округу проведено профілактичний рейд з метою контролю умов проживання, утримання та виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

14:05 27.06.2022

З Днем захисту дітей!

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою.

08:25 01.06.2022

Відбулось засідання комісії з прав дитини (ФОТО)

Сьогодні, 27 травня, відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Оліївської сільської ради, на якому було розглянуто питання щодо  захисту прав та інтересів дітей.

17:15 27.05.2022