ПОСЕРЕДНИЦТВО

Комунальний заклад «Центр з надання соціальних послуг» Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області

контактний телефон: 0975272163

електронна адреса:  primachyk@ukr.net

прийомні години: понеділок – четвер:  8-00 – 17-00;

п’ятниця:  8-00 – 15-45, обідня перерва з 13-00 – 13-45

Назва соціальної послуги: ПОСЕРЕДНИЦТВО (МЕДІАЦІЯ)

Зміст соціальної послуги: Допомога у врегулюванні конфліктів; ведення переговорів; опрацювання шляхів та умов розв’язання конфлікту.

Форма надання соціальної послуги: Денна

Термін надання соціальної послуги: за потребою

Соціальні групи: Особи похилого віку; інваліди (які досягли 18-річного віку), крім інвалідів унаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, які отримують соціальну допомогу на постійний сторонній догляд, побутове та спеціальне медичне обслуговування відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності»; хворі (з числа одиноких осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які знаходяться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома.

Умови надання соціальної послуги: безоплатно

Документи, необхідні для отримання послуги:

1.Документи, які посвідчують особу (копію паспорту) – за потреби

2.Додаткові документи – за потреби.

Правові підстави для надання соціальної послуги: Закон України «Про соціальні послуги» від 19.06.2003 №966-ІV, Постанова КМУ від 29 грудня 2009 р. N 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», зі змінами: Постанова КМУ від 23.12.2015 № 1093, Наказ Міністерства соціальної політики України від 13.11.2013 №760 «Про затвердження Державного стандарту догляду вдома», Наказ Міністерства соціальної політики від 03.09.2012 №537 «Про затвердження Переліку соціальних послуг, що надаються особам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати».