Поліцейський офіцер громади

Оліївська сільська рада однією з перших долучилася до реалізації проекту «Поліцейський офіцер громади». 3 грудня на території села Кам'янка було відкрито Поліцейську станцію та представлено поліцейського офіцера. Він вестиме прийом у селах та слідкуватиме за порядком і безпекою в громаді.

На 3-й сесії 8 скликання було затверджено Програму «Поліцеський офіцер громади» Оліївської сільської ради . З втіленням програми впровадиться новий формат роботи дільничого офіцера поліції, який передбачає його постійну присутність на території громади, більш тісну співпрацю з населенням та керівництвом громади, підзвітність громаді та додаткові функції (більший акцент та попередження правопорушень, оформлення адміністративних матеріалів за порушення ПДР, часткова передача функцій дозвільної системи).

Для ефективного виконання службових обов’язків місцевий офіцер громади Вадим Циганник забезпечений новим автомобілем та необхідною комп’ютерною технікою..

Нижче до Вашої уваги – графік прийому поліцейського офіцера громади.

Номер телефону офіцера: 0973106513

28 Травня, 2022 р., 13:58
Рівно два роки тому в Україні офіційно запустили пілотний проєкт «Поліцейський офіцер громади».
11 Квітня, 2022 р., 11:45
7 квітня правоохоронці відділу поліції №1 Житомирського райуправління та представники Оліївської територіальної громади відвідали сім’ї, що перебувають у складних життєвих обставинах. Окрім моніторингу умов проживання родин, візитери передали сезонний одяг і продукти, призначені для дітей та дорослих.