Під головуванням секретаря Оліївської сільської ради Бориса Ткаченка відбулося чергове засідання 32-ї сесії 8-го скликання (ФОТОЗВІТ)

Дата: 20.01.2023 15:20

20 січня 2023 року під головуванням секретаря Оліївської сільської ради Бориса Ткаченка відбулося чергове засідання 32-ї сесії 8-го скликання.

На порядок денний було винесено 34 питання. Кожне питання було ретельно вивчене та опрацьоване головою депутатської групи «За розвиток громади» Анатолієм Лисенко разом з депутатами ради.

На сесії було заслухано Звіт про виконання сільського бюджету Оліївської територіальної громади за 2022 рік.

Окрім того були заслухані Звіти про роботу поліцейського офіцера громади сектору взаємодії з громадами Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області та старшого дільничого офіцера поліції відділу поліції №1 Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області. Звіти супроводжувалися активними обговореннями з питання пошуку взаємодії поліції з громадою.
Звіт поліцейського офіцера громади не було завтвердженно.

Комунальні підприємства Оліївської територіальної громади відзвітувалися про роботу. Звіти були затверджені.

На сесії були прийняті рішення: «Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Оліївської сільської ради на 2023 рік», «Про надання дозволу на розробку містобудівної документації» та інші.

Ознайомитися із рішеннями 32-ї сесії 8-го скликання Оліївської сільської ради, після набуття ними чинності у визначеному законодавством порядку, буде можливо в розділі «Офіційні документи» цього вебсайту (https://oliivska.gromada.org.ua/).