В Оліївській сільській раді відбувся благодійний ярмарок до Новорічних та Різдвяних свят (ФОТОЗВІТ)

Дата: 23.12.2022 15:00

Сьогодні, 23 грудня в Оліївській сільській раді відбувся благодійний ярмарок до Новорічних та Різдвяних свят. Головними учасниками заходу були діти навчальних закладів загальної-середньої освіти громади.

На ярмарку можна було придбати домашню випічку, солодощі, креативні новорічно-різдвяні сувеніри, творчі доробки тощо.

Активну участь у заході взяли депутати, голова депутатської групи "За розвиток громади" Анатолій Лисенко, секретар ради  Борис Ткаченко та працівники апарату.

Частина коштів отриманих під час благодійного заходу піде на придбання воску для виготовлення окопних свічок для наших захисників.