З Днем Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2022 09:51

6 грудня відзначають День Збройних сил України. Це свято присвячене військовим, які причетні до української армії.Фото без опису

Цей день має особливе значення для кожного українця,  адже вкотре за свою історію найкращі сини та дочки України борються за незалежність і свободу нашої Батьківщини. Ми щиро вітаємо з професійним святом тих, хто став захистом і обороною України!

Свято всіх українських військовослужбовців відзначається щороку 6 грудня та було встановлено постановою ВРУ 1993 року.

Шановні наші захисники, вітаємо з Днем Збройних Сил України! Цього дня від щирого серця бажаємо вам вірно та гордо стояти на сторожі спокою нашої країни, сміливо та легко відбивати всі натиски з боку ворогів, мужньо зберігати спокій та оптимізм душі, щастя та доброту в серці! Бажаємо кожному українському військовослужбовцю повернутися додому цілим та неушкодженим!  Сьогодні ваш день, адже ви незламна сила українського народу, яка зародилася ще з козацьких часів!

секретар Оліївської сільської ради Борис Ткаченко

та депутатська група «За розвиток громади»!