Відбулось засідання 30-ї позачергової сесії Оліївської сільської ради (ФОТОЗВІТ)

Дата: 02.12.2022 12:27

02 грудня 2022 року під головуванням секретаря Оліївської сільської ради Бориса Ткаченка відбулося позачергове засідання 30-ї сесії 8-го скликання. На порядок денний було винесено понад 30 питань. Кожне питання було ретельно вивчене та опрацьоване головою депутатської групи "За розвиток громади" Анатолієм Лисенком разом з депутатами ради.

Так, на сесії було прийнято рішення про продовження терміну дії  «Програми підтримки добровольчих формувань Оліївської територіальної громади на 2022 рік», про продовження терміну дії «Програми надання шефської допомоги військовим частинам на період воєнного  стану у 2022 році» та про внесення змін до «Комплексної програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Оліївської сільської ради від надзвичайних ситуацій на 2022-2025 роки».

Були прийняті рішення про:

• затвердження програми фінансової підтримки КНП «АЗПСМ» Оліївської сільської ради на 2023 рік;
  • про внесення змін до фінансового плану на 2022 рік Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Оліївської сільської ради;
  •  про затвердження Порядку надання пільгу грошовій формі на оплату житлово-комунальних послуг особам з інвалідністю по зору І та II групи Оліївської сільської ради за рахунок коштів місцевого бюджету;
  •  про надання матеріальної допомоги у виключних випадках жителям Оліївської сільської ради;
  •  про внесення змін до п. 1.1 та 2.2. Положення «Про помічника-консультанта депутата Оліївської сільської ради та опис посвідчення», затвердженого рішенням четвертої сесії VII скликання від 20 квітня 2018 року;
  •  про погодження проєкту рішення про створення Комунального підприємства «Лісове господарство» Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області з Антимонопольним комітетом України тощо.

Ознайомитися із рішеннями 30-ї сесії 8-го скликання Оліївської сільської ради, після набуття ними чинності у визначеному законодавством порядку, буде можливо в розділі «Офіційні документи» цього вебсайту.

Фото без опису