21 листопада - День Гідності та Свободи!

Дата: 21.11.2022 13:58

Цей День є символом двох революцій, які змінили Україну і стали беззаперечним доказом відродження держави та української нації.

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь в обороні нашої країни, усіх тих, хто власним життям, демонструють відчайдушне прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

Цього дня хочеться побажати всім нам, щоб в Україну прийшов довгоочікуваний мир, аби ніколи не згасала в наших серцях пам’ять про героїв, які віддали життя за свободу та незалежність рідної землі.

Низький уклін всім захисникам української державності, які назавжди залишаться в пам’яті народу та будуть гідним прикладом для майбутніх поколінь!