Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини (ФОТО)

Дата: 11.08.2022 15:24

Сьогодні, 11 серпня, відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Оліївської сільської ради, на якому було розглянуто питання щодо  захисту прав та інтересів дітей.
Зокрема, розглянуто матеріали щодо затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах, дитини, яка залишилась без батьківського піклування, дитини сироти.

Окрім того, членами комісії розглянуто висновок про стан утримання, навчання та виховання дитини позбавленої батьківського піклування, над якою встановлено опіку та затверджено індивідуальний план соціального захисту дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах.

Також прийнято рішення про доцільність встановлення опіки та призначення опікуна над малолітніми дітьми.

Підсумувавши питання, членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.
Варто зазначити, що засідання комісії з питань захисту прав дитини проводяться систематично. Основними завданнями є сприяння  забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.