Вітаємо учнів Кам'янської гімназії, Зороківського та Троковицького ліцеїв, а також Вільської ЗОШ з закінченням навчального року!

Дата: 10.06.2022 09:00

Сьогодні свято останнього дзвоника відзначають випускники та учні  Кам'янської гімназії, Зороківського та Троковицького ліцеїв, а також Вільської ЗОШ. Ще один навчальний рік залишився в минулому.

На жаль, цього року останній дзвоник не є таким святковим, як раніше. Війна внесла свої корективи, забравши життя сотень українських дітей, які так і не дочекалися закінчення шкільних уроків та літніх канікул.

Попри небезпеку та невимовний біль, педагоги та учні продовжували та продовжують тримати навчальну лінію оборони!

Тож, шановні учні, випускники, вчителі, дякуємо вам за вашу наполегливість, жагу до навчання, за вашу нескореність! Сьогодні ваше свято і ми бажаємо вам, щоб кожен день був сповнений лише радістю, а небо над головою було тільки світлим та мирним!

Зі святом!