28 травня - День поліцейського офіцера громади!

Дата: 28.05.2022 13:58

Рівно два роки тому в Україні офіційно запустили пілотний проєкт «Поліцейський офіцер громади».

Створення інституції офіцера громади дозволило вийти на новий рівень поліцейського сервісу не лише у великих містах, де працює патрульна поліція, а й у віддалених населених пунктах.

Оліївська сільська рада однією з перших долучилася до реалізації проекту «Поліцейський офіцер громади». 3 грудня 2021 року на території села Кам'янка було відкрито Поліцейську станцію та представлено поліцейського офіцера, який  слідкує за порядком і безпекою в громаді.

Тож, з нагоди професійного свята, подякою від Оліївського сільського голови Анатолія Мельниченка за плідну співпрацю та взаємодію у сфері профілактики кримінальних, адміністративних правопорушень, ефективної боротьби зі злочинністю на території Оліївської громади був  відзначений Циганник Вадим Сергійович.

Варто зазначити, що в цей складний час, наш офіцер громади  продовжує стояти на варті закону, а також допомагає жителям, які опинилися в складних життєвих обставинах, гуманітарною допомогою.

Ми дякуємо офіцерам громади за їх професіоналізм та результати роботи.  Ви щодня з честю виконуєте свій службовий обов'язок, охороняєте життя та спокій наших громадян, стоїте на сторожі закону. Бажаємо вам міцного здоров'я, добробуту, миру та щирої вдячності від людей!

Зі святом!