З Днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2022 08:25

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою.

Наші діти – це майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. Кожна усмішка, кожне сказане слово – це великий внесок у світле дитинство маленьких українців, яке ми повинні захищати. Особливо наші діти потребують захисту cьогодні, під час військових дій, потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям.

Кожна дитина має бути захищеною, розвиватися та навчатися для кращого майбутнього.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю України!

У День Захисту Дітей бажаємо кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим.

Сяючих посмішок вам та мирного неба над головою!

Фестиваль дитячого малюнку "Миру тобі, Україно!" до Дня захисту дітей.