Як не втратити субсидію через борги?

Дата: 17.05.2022 16:41

Прострочена понад 3 місяці заборгованість за комірне, зокрема і використаний газ, на суму більше ніж 680 грн може стати причиною втрати

субсидії.

З початку травня органи соціального захисту населення розпочали аналізувати стан розрахунків за комунальні послуги споживачів, які мали субсидію на опалювальний період. Заборгованість є підставою щодо скасування субсидії.

ТОВ "Житомиргаз Збут" нагадує, що рішення про надання субсидії малозабезпеченим родинам переглядається органами соцзахисту населення

двічі на рік — у травні та жовтні. У цьому році в умовах воєнного стану перепризначення житлових субсидій на неопалювальний період буде проводитись автоматично.

Для того аби не втратити державну допомогу, варто якнайшвидше розрахуватися із боргами.

ТОВ «Житомиргаз Збут» наголошує: споживачі газу, які зараз опинились у скрутному становищі та не мають змоги погасити борг, мають можливість укласти договір на реструктуризацію заборгованості. За його умовами накопичений борг можна погасити частинами, за погодженим з постачальником графіком.

Якщо ж ви досі не отримували субсидію, але наразі самотужки вам важко сплачувати за комунальні послуги, ви можете подати заяву на субсидію онлайн на платформі “Дія” https://bit.ly/3i8emg9

Під час воєнного стану така допомога держави може стати як суттєвою підтримкою для родини, так і сприятиме стабільній роботі підприємств-постачальників комунальних послуг.